Program Açıklamaları

Stoklu satış Programı

Ürün özel kod tanımlamalı stok girişi ve stok çıkışı yapabilen ayrıaca rapor tutabilen bir programdır. Kullanıcı adı ve şifresi : demo

 

Apartman Yönetici Programı

Apartman yöneticilerin işini kolaylaştıracak bir program.

Bu programı kullanabilmek için bilgisayarınızda ofis 2010 yüklü olması gerekmektedir. Demo sürümünü indir butonundan indirip deneyebilirsiniz. Ücretli sürümü 25.00 tl dir.

 

Kasa Programı

Gelir ve giderlerinizi kontrol ederek işlerinizi kolaylaştıracak bir program

Telefon defteri

Telefon Numaralarınız kayıt altında tutar

Kuru Temizleme Programı

Kuru temizleme programı her müşteriye ayrı bir numara verir müşteri geldiğinde adını yazdığınızda otamatik olarak kayıtlı numarasını karşısına yazar hizmetlerinizin bedelini kayıt altında tutar eğer müşteri ödeme yapmazsa müşterinin bakiyesinde bakiye olarak gözükür roporlama özelliği ile hangi müşteri kaç defa gelmiş ne kadar borcu var hepsini rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Not : Program düzgün çalışabilmesi için d sürücüsü içerisinde bilgemendry klasörünün içine kurulu olması gerekmektedir. Ofis 2010 sürümünü haricindeki sürümlerde düzgün çalışmayacaktırç Sisteminize ofis 2010 nun kurulu olması gerekmektedir.

Barkod yazıcınız varsa müşterinin güncel borç ve ürün bilgilerini müşteri numarasını ismini ve istenen tüm bilgilerini yazıcıdan çıktı alır.

2015 VERSİYONUNA EK OLARAK

Barkodla ürün ekleme yazdırma ve teslim etme özelliği eklendi ilave ek düzeltmeler yapıldı. Barkod özelliğinin çalışabilmesi için program kurulduktan sonra D/bilgemendry/barkod klasörünün içindeki fontu font klasörüne kurmalısınız.

Giriş Kullanıcı adı ve şifresi : demo
Program açıldıktan sonra menü butonuna tıklayınca sorulan şifre ise boşluk tuşudur.

Programı kullanan kuru temizlemeciler :

Uzman Kuru temizleme : 05424686998

Viva Kuru Temizleme : 05424484832
Solmaz Kuru Temizleme
Son güncelleme 03.08.2017

Parmak Etiket Programı : Bu program Lcwakıkı mağazaları için hazırlanmıştır.indirimli veya indirimsiz Tüm ürünlere parmak etiket basabilir. Parmak etikette barkod Line ve alt gurup bilgisi mevcuttur. Ayakkabılar ayrı olarak okutduğunuz takdirde ayakkabı Yazdır butonuna tıklayarak. ayakkabılar için 2 adet etiket yazdırabilirsiniz. Etiketin birinde tümbilgiler mevcut olup diğerinde sadece fiyat bilgileri olmayacaktır. Tüm bilgileri mevcut olanı boş barkoda fiyat bilgisi olmayanı ise ayakkabıların içine yapıştırarak ürünün barkodu koparılsa bile ayakkabının içindeki bilgiler kalacaktır.Fiyatı değişse bile ayakkabının içindeki barkodda fiyat bilgisi olmadığından sıkıntı yaratmayacaktır. Parmak etiketi yazarken otamatik olarak okutma sırasına basacaktır. Daha ayrıntılı bilgi için programın içerisindeki kullanım klavuzuna bakabilirsiniz.. Not: Programın sağlıklı çalışabilmesi için hergün güncellenmesi tavsiye edilir. Program Versiyon 2012_5 Son Güncelleme : 23.08.2012
Transfer ve Etiket Programı. :Bu program Lcwakıkı mağazaları için hazırlanmıştır.Bu Programın görsel tasarımı ve geliştirilmesi ali büyük tarafından hazırlanmıştır. Program zip şeklindedir. Programı temaposlardan indirmeyiniz. Çünkü içerisindeki ses dosyası otomatik olarak silinecektir. Ses özelliğinden faydalanabilmek için Farklı bir bilgisayardan indirip transfer klasörünün bir kopyasını kullanacağınız bilgisayarın c: sürücüsüne kopyalayınız.Program Versiyon 2012_8 Son Güncelleme : 03.08.2012
Raf Etiket Programı : Bu Program Mevlana kırtasiye için hazırlanmıştır.

Küçük market veya perakendecilikle uğraşan işletmeler için raflara ürünün adını ve fiyatını hazırlar. Ürünleri kaydetme özelliği vardır. Ofice 2010 hazırlanmış 2010 da kullanılması tavsiye edilir.

Televizyon Kanalı Üzerinden Ürün Satış Programı : Televizyon kanalı üzerinden satış yapan programdır. Satış yapabilmek için Kanal, Müşteri ve ürün tanımlamanız gerekmektedir.

Kullanıcı adı ve şifresi : demo

Soğuk Hava Depo Kayıt Programı : Soğuk hava depoları için kayıt oluşturup müşteriye fiş yazdırır. Tamamen otamatik olup kolay ve anlaşılır bir arayüze sahiptir.Programı Kullananlar : Altıgen Soğuk hava deposu 05453271642
Kasa açık Fazla

Mağazalarda kasiyer olarak çalışanların veya kasiyerlerden tahsilat yapan veznelerin kasiyerlerin açık veya fazlalarını takip altında tutup aylık yıllık olarak raporlayabilirler.

 

Yorumlar kapatıldı.