Bilge Car


Version
Download 2043
Total Views 3171
Stock
File Size 4.85 MB
File Type
Create Date 22 Ekim 2017
Last Updated 12 Nisan 2021
Download

Bilge Car Oto servisler için hazırlanmış çok kullanışlı bir yazılımdır. 32 ve 64 bit uyumlu olarak güncelleme yapılmıştır.
Bu yazılım sayesinde stok tutabileceksiniz aynı zamanda kasa giriş ve çıkışlarını da bu programdan yapabileceksiniz. Servisinize gelen araca eğer ilk defa geliyorsa önce sisteme tanıtıyorsunuz. Daha sonra bu araca iş emri açıp aracın serviste işlemi bittikten sonra iş emrini kapatabiliyorsunuz. iş emri kapatırken araca takılan parçalar varsa ve işçiliklerle birlikte iş emrine tanımlayıp servis notlarını da yazdıktan sonra iş emrini kapatıyorsunuz. İş emri kapatıldıktan sonra program iş emrinin kopyasını PDF formatında D:bakımformu klasörüne otomatik olarak kaydetmekte daha sonra tekrar iş emri ayrıntılarını ve kapanış formunu da istediğiniz zaman tekrardan görebilir veya yazdırabilirsiniz. İş emri kapatırken eğer müşteriden para alırsanız program otomatik olarak kasaya iş emri numarası araç plakası ile birlikte müşterinin toplam borcunu ve alınan parayı kasaya yazacak eğer eksik ödemişse o müşteriyi borçlandıracaktır. Müşteri tekrar servise gelip iş emri açıldığından geciken bakiye olarak kapanış formunda müşterinin eski borcunu da gösterecektir. Eğer müşteri eski borcunu da ödemek isterse kasa işlemlerinden müşterinin araç plakasını yazıp borcunu sorgulayıp tahsilatını yapabilirsiniz.
Bu programın çalışa bilmesi için ofice 2010 tavsiye edilir. Aynı zamanda bilgisayarınızda Acrobat reader kurulu olması gerekmektedir.
Program İlk Kullanımda
Kullanıcı Adı :Bir kere boşluk tuşuna basınız.
Kullanıcı Şifre :Bir kere boşluk tuşuna basınız.
Program açıldıktan sonra menü tuşuna basıldığından çıkan parola ekranına da bir kere boşluk tuşuna basınız.
İsterseniz. Kullanıcı adını ve şifrenizi de yine parola ekranından değiştirebilirsiniz.
Program işlem kısıtlamalıdır belli bir işlemden sonra sizden lisans anahtarı isteyecektir.
Lisans numarasını öğrenmek için 5445662338 nolu telefonu arayıp lisans anahtarını istemelisiniz.
Not : verilen Lisans anahtarı sadece o kullandığınız bilgisayar için geçerlidir eğer farklı bir bilgisayara da kurarsanız lisans anahtarı değişecektir ve yeni birtane daha istemeniz.

Etiket(ler): , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.