Kuru Temizleme Programı 32ve 64 bit uyumlu veritabanlı


Version
Download 609
Total Views 1812
Stock
File Size 1.24 MB
File Type exe
Create Date 30 Ocak 2017
Last Updated 24 Haziran 2022
Download

Kuru Temizleme Programı 32 ve /64 bit 

Kuru temizleme programı her müşteriye ayrı bir numara verir müşteri geldiğinde adını yazdığınızda otomatik olarak kayıtlı numarasını karşısına yazar hizmetlerinizin bedelini kayıt altında tutar eğer müşteri ödeme yapmazsa müşterinin bakiyesinde bakiye olarak gözükür raporlama özelliği ile hangi müşteri kaç defa gelmiş ne kadar borcu var hepsini rahat bir şekilde görebilirsiniz.
Program harici bir veri tabanına verileri kaydettiği için ağda ortak kullanılabilir. Excel çökse bile web sitesinden programın yenisini indirerek veya daha önce indirdiğiniz yedek kurulum dosyası varsa tekrar kurarak programı kullanmaya devam edebilirsiniz.
Not : Program düzgün çalışabilmesi için   Ofis 2010 ve üzeri  sürümünü haricindeki sürümlerde düzgün çalışmayacaktır Sisteminize ofis 2010 veya üzeri bir sürümün nün kurulu olması gerekmektedir.
Barkod yazıcınız varsa müşterinin güncel borç ve ürün bilgilerini müşteri numarasını ismini ve istenen tüm bilgilerini yazıcıdan çıktı alır.
Exe uzantılı olduğu için bazı bilgisayarlar  programın kurulmasını engelliyor. Siz Yine çalıştır deyip kurmanız gerekiyor

 

 

Giriş Kullanıcı adı ve şifresi : demo

Programı kullanan kuru temizlemeciler :

Uzman Kuru temizleme : 05424686998

Viva Kuru Temizleme : 05424484832
Solmaz Kuru temizleme

Sayar Kuru Temizleme Antep

Ütülettir Kuru temizleme Ş.urfa
Son güncelleme 30.05.2022

Aşağıdan Programın tanıtımını izleyebilirsiniz. Fakat aşağıdaki video eski sürüme aittir.

 

 

 

 

Etiket(ler): , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.